Guangzhou Tech master auto parts co.ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Video
  • Görüntüler
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: Teknik Master
No. Çalışanları: 100~105
Yıllık satış: 5million-7million
Yıl kurulan: 2004
İhracat p.c: 80% - 90%
Giriş

Çin Guangzhou Tech master auto parts co.ltd şirket Profili 0

Çin Guangzhou Tech master auto parts co.ltd şirket Profili 1

 

Guangzhou Tech Master Otomobil Parçaları Ltd.Şti.hava yayı, hava amortisörü, hava kompresörü, hidrolik direksiyon pompası ve turboşarj gibi hava süspansiyon parçalarının geliştirilmesi, üretimi ve ihracatı konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir şirkettir.Ürünlerimiz ağırlıklı olarak kamyonlar, yollar, otobüsler ve ayrıca binek otomobiller için uygundur.BMW, BENZ, AUDI, LAND ROVER, LINCOLN, FORD.Bu arada, bir dizi yüksek kaliteli ağır kamyon hava yayı da tedarik ediyoruz.VOLVO, MERCEDES, SCANIA, DAF, BPW, SAF, MANve ayrıca koltuk amortisörü için.

 

Şirketin birinci sınıf ürün kalitesi ve özel hizmet anlayışı, yurtiçi ve yurtdışında kabul görmüştür.Bu nedenle, hava süspansiyon parçalarımız yalnızca iç pazarda büyük popülariteye sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda Kuzey Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Güneydoğu Asya'ya 40'tan fazla ülke ve bölgeye ihracat yapmaktadır.

 

Yıllarca süren özenli geliştirmesüreç öncü, girişimci bir “Tech Master” ruhu yaratır.Bizi araştırma, geliştirme ve sürekli yenilik yapmaya teşvik eden böyle bir ruhtur.Zaman geçtikçe ürünlerimiz avant-kurye haline geliyor.Böylece yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerin ürünlerimizi kullanmak için kendilerini güvende ve rahat hissetmelerini sağlar.Sürüş yolculuğunu daha keyifli ve keyifli hale getirin.

 

İlk elden kaynaklar, doğrudan satış fiyatı, kusursuz lojistik ve dağıtım sistemi, otomobil kullanıcılarına ve acentelere yedek parça ile mükemmel hizmet sağlar. İl içi ve dışı acente sevkiyatlarının ücretsiz hizmetini vermekteyiz.Şirketimizde yaygın olarak görülen ulaşım modelleri demiryolu, karayolu, şehirlerarası otobüs ve hava taşımacılığıdır.Şirketimiz, dökme konteyner vadeli işlemleri için özel sipariş almakta ve ekspres posta hizmeti sunmaktadır.Yüksek kaliteli profesyonel hizmetler, eksiksiz ürün yelpazesi, ürün çeşitliliği, geniş envanter, sağlam satış ağına borçludur.Havalı süspansiyon parçalarının birçoğu, sorunuz ve siparişiniz için stokta hazırdır.

 

Şirket politikası: Kalite odaklı, daha iyi ve daha güçlü olmak, sürdürülebilir kalkınma.Amacımız: Tech Master, toplum, müşteriler, personel, kooperatif ortağı ve işletmenin kendisi için değer yaratmaya ve rasyonel fayda sağlamaya kendini adamıştır.Daha iyi bir gelecek için dünya çapındaki otomobil parçaları üreticileri, garajlar ve otomobil meslektaşları ile içtenlikle işbirliği yapmayı umuyoruz.

 

Web sitemize göz atmak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz ve sitemizi geliştirmemize yardımcı olabilecek her türlü önerinizi memnuniyetle karşılarız.

 

Çin Guangzhou Tech master auto parts co.ltd şirket Profili 2

 

Çin Guangzhou Tech master auto parts co.ltd şirket Profili 3

 

Geçmiş

Guangzhou Tech Master Auto Parts Co, Ltd 2004 yılında kurulan, kaliteli bir otomobil parçaları satmaya kararlı enerjik bir şirkettir. On yıl süren zorlu bir mücadele yaşadık ve özel bir süspansiyon uzmanı şirket olmaktan gurur duyuyoruz.

Tech Master'ın kuruluşundan bu yana, deneyim ve başarılarımız her yıl önemli ölçüde artmıştır; bu da hizmetimizin giderek daha karmaşık ve talepkar bir müşteriyi yönetmesini sağlar. Bugün geniş ürün yelpazemiz , özellikle hava yastığı, hava takviyesi, hava amortisörü, hava kompresörü, hidrolik direksiyon pompası, direksiyon askısı, kontrol kolları, diğer yedek parçalar ve süspansiyon aksesuarları gibi havalı süspansiyon parçaları , BMW, Audi, Land Rover, Lincoln ve Ford . Ayrıca havalı süspansiyon parçalarının diğer modellerini ve kamyonlar için bir dizi yüksek dereceli ağır kamyon ön ve arka hava yayını tedarik ediyoruz .

Rekabetçi fiyat ve hoş şirket temsilcileri size zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olur. Uygun ve güvenilir nakliye ve nakliye sağlıyoruz.

Hizmet
Servisimiz :
 

Karşılıklı yarar ilkesi ile dostane işbirliği, Teknoloji Ustası Yerli ve denizaşırı müşteriler için içtenlikle üstün hizmet vermektedir.

 
 
1. önce kalite, önce müşteri, fiyat makul
2. Hızlı ve güvenli ödeme yöntemleri
3. Öğeleri zamanında ve hızlı bir şekilde gönderir
4. En İyi Garanti, kolay iade
5. Ürünlerimiz dünyanın çoğu ülkesine ihraç edilmektedir.
6. Üretim sırasında sıkı denetim
7. Ambalajımızın iyi durumda olmasını sağlamak için sevkıyattan önce ürünleri tekrar kontrol edin
8. Müşterimizden geri bildirim alın ve alın
9. OEM, alıcı tasarımı, alıcı etiket hizmetleri sağlanır.

10. İyi eğitimli ve profesyonel mühendislerimiz tarafından müşterilerimize özel ve benzersiz bir çözüm sağlanabilir.

Çin Guangzhou Tech master auto parts co.ltd şirket Profili 0
 
Çin Guangzhou Tech master auto parts co.ltd şirket Profili 1
Çin Guangzhou Tech master auto parts co.ltd şirket Profili 2Çin Guangzhou Tech master auto parts co.ltd şirket Profili 3Çin Guangzhou Tech master auto parts co.ltd şirket Profili 4Çin Guangzhou Tech master auto parts co.ltd şirket Profili 5
 
 
Ekibimiz

 

Tech Master, genç ve dinamik bir otomobil parçaları şirketidir.

 

Şirket, yüksek karakterli, canlı ve zengin bir yaratıcı çalışanın birliklerine sahiptir.

 

Bizim takım :

Ar-Ge: 10-20 kişi

İK: 5-10 kişi

Pazarlama: 11-20 kişi

Üretim: 100'den fazla kişi

Kalite kontrol personeli: 5-10 kişi

Tasarım ekibi: 5-10 kişi

Hizmet: 2-5 kişi

Çin Guangzhou Tech master auto parts co.ltd şirket Profili 0

Bizim ortak :

Çin Guangzhou Tech master auto parts co.ltd şirket Profili 1

Çin Guangzhou Tech master auto parts co.ltd şirket Profili 2

Çin Guangzhou Tech master auto parts co.ltd şirket Profili 3

Çin Guangzhou Tech master auto parts co.ltd şirket Profili 4Çin Guangzhou Tech master auto parts co.ltd şirket Profili 5